Veligandu Island Resort & Spa

Maldivler

Veligandu Island Resort & Spa

Veligandu Island Resort & Spa, Fasmeeru Building, 6th Floor, Boduthakurufaanu Magu, Malé 20077, Republic of Maldives Tel: +960 666 0519

Deniz manzaralı teraslara sahip odaları bulunan Veligandu Island Resort & Spa, Rasdu adasının en iyi konumlandırılmış otellerinden biridir. Tesiste kalan misafirlere, her öğün için çeşitli yemekler servis edilen büfe ve a'la carte şeklinde hizmet veren restoran da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tesis, misafirlerine Rasdu adası turu, adanın çevresinde şnorkelle yüzme ve rüzgar sörfü gibi faaliyetlerin keyfini çıkarmalarına da olanak sağlar. Tatili esnasında işlerini de ihmal etmek istemeyenlere büyük önem veren Veligandu Island Resort & Spa bünyesinde bir de iş merkezi bulunmaktadır. Ayrıca tatilde formda kalmaya isteyenler için de spor salonu hizmet vermektedir. Genellikle çiftlerin tercih ettiği Veligandu Island Resort & Spa’da hayalinizdeki gibi bir tatil sizleri bekliyor.

Konum:

Kuzey Ari Atolü'nde bulunmaktadır. Havaalanı mesafesi deniz uçağı ile 20 dakikadır.

Otel Olanakları:

Deniz Uçağı, Spa, Su Üstü Villa, Yüzme Havuzu, Fitness Merkezi, Su Sporları, Wi-fi

Veligandu Island Resort & Spa Tanıtım Videosu

Hemen Teklif Alın!

*Yukarıda verilen bilgiler otellerden temin edilmiş olup, oteller bilgilerini haber vermeksizin değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.