Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda


Siamtur olarak Uzak Doğu ve Hint Okyanusu’nda bölgesel uzmanlık prensibiyle çalışmaktayız. Merkezimiz Kadıköy Bağdat Caddesi 143/4 adresinde bulunmaktadır.


Qatar Havayolları tarafından beş sene üst üste Türkiye’deki en büyük 10 satışçı operatörden biri unvanını aldık. Maldivler, Phuket, Bali gibi balayı destinasyonlarında birçok direkt otel anlaşmamız sayesinde aracı kullanmadan direkt paket fiyat avantajı sağlamaktayız. Vietnam, Kamboçya, Laos, Sri Lanka, Filipinler, Myanmar destinasyonlarında uzun yıllardır yaptığımız aylık grup seferleriyle sektör öncülerinden biri konumundayız.


1987 yılından beri turizmin her alanında hizmet vermekte olan Olcartur Şirketler Grubu'nun bir parçasıyız.


Rehberlerimiz, bölgeyi en iyi bilen Siamtur çalışanlarından oluşmaktadır ve bu sebepten firma prestijimiz ve servis kalitemiz tur esnasında sürekli kontrol edilmektedir.


Turumuzdaki oteller, transfer araçları ve havayolu firmaları uzun yıllarda edindiğimiz tecrübeyle özenle seçilmektedir.


Yolcularımızın rahatı için maksimum kültürel alanı kapsamakla beraber, minimum yoruculukta dakika dakika özenle programlama yapılmıştır.


Operatör olan firmamız direkt olarak yerel sağlayıcılarla çalışmaktadır. Büyük volümlü çalışmalarımızın da etkisiyle bölgenin en iyi fiyatları bizde bulunmaktadır.

Siamtur Turizm Ltd Şti, Travel with Siam adıyla TÜRSAB’a kayıtlı A grubu seyahat acentasıdır. Belge No: 7794.

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular